Dolar 32,5085
%0.18
Euro 34,6187
%0.21
Altın 2.490,450
%0.16
Bist-100 9.548,00
%0

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
İYİ Partili Çıray, onları 'şeref yoksunu' ilan etti!

İYİ Partili Çıray, onları "şeref yoksunu" ilan etti!

İYİ Parti Genel Başkan Başdanışmanı ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray, "İYİ Parti gizlice AK Parti ile görüştüğü" iddiasında bulunanlara sert sözlerle yüklendi. Çıray, "Bizim İYİ Parti olarak gizli gizli AKP ile görüştüğümüz iftirasını atan medya mensubu ve siyasilerden özür dileyenler varsa onları tenzih ediyorum... Diğerlerini şeref yoksunu utanmaz iftiracılar olarak ilân ediyorum." dedi.

  • Ege Postası
  • 18.03.2023 - 18:51
  • Güncelleme: 18.03.2023 - 23:54

EGEPOSTASI-  Geçtiğimiz 3 Mart günü İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Altılı Masa'da aday belirleme sürecinde CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığına karşı çıkmış ve masaya dönük sert ifadeler kullanarak masadan kalkmıştı.

Daha sonra yapılan görüşmelerin ardından Akşener, Kılıçdaroğlu'nun adaylığını, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ABB Başkanı Mansur Yavaş'ın "Cumhurbaşkanı Yardımcıları" olmaları şartı karşılığında kabul etmişti.

4 gün süren kaosun ardından Altılı Masa'da kriz çözülürken, o dönem bazı gazetelerce atılan manşetlerde ve bazı yorumcular tarafından yapılan yorumlarda "İYİ Parti gizlice AK Parti ile görüştüğü" iddia edilmişti.

ÇIRAY, "ŞEREF YOKSUNU" İLAN ETTİ

İYİ Parti Genel Başkan Başdanışmanı ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray ise, konuya ilişkin sosyal medyadan açıklama yaptı ve "İYİ Parti'ye iftira" atıldığını savunarak sert ifadeler kullandı.

İYİ Partili Çıray,  "Bizim@iyiparti olarak gizli gizli AKP ile görüştüğümüz iftirasını atan medya mensubu ve siyasilerden özür dileyenler varsa onları tenzih ediyorum... Diğerlerini şeref yoksunu utanmaz iftiracılar olarak ilân ediyorum." dedi.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.