Dolar 32,2247
%0.14
Euro 34,9384
%0.27
Altın 2.418,500
%0.36
Bist-100 10.677,00
%-1.07

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Hastanelik olan Dilan Polat Instagram hesabını kapattı

Hastanelik olan Dilan Polat Instagram hesabını kapattı

Son günlerde yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen Dilan Polat Instagram hesabını kapattı. Eşi Engin Polat ise Dilan Polat’ın hastaneye kaldırıldığını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

  • Ege Postası
  • 29.09.2023 - 11:49

Sosyal medya fenomeni ve iş insanı Dilan Polat, Instagram hesabını kapattı. Bir süredir sağlık sorunları yaşayan ve ameliyat olacağını açıklayan Polat'ın hastanelik olduğu ortaya çıktı.

HASTANE ODASINDA PAYLAŞIM

Hastanede odasından fotoğraf paylaşımı yapan Engin Polat; "Kan değerleri düşmediği için bir süre hastanede takip edilmesi gerecek ama yine iyi olacak. Dualarınız bizimle olsun." ifadelerini kullandı. 

İDDİALARA GÖZYAŞLARI İÇİNDE YANIT VERMİŞTİ

Saçlarına dolarlar takan, kahvesinin içine altın tozu döken, çiçeklere altın serpen, son model araçlar, helikopterler ve özel uçaklarla sosyal medyada gündemden düşmeyen Engin-Dilan Polat çiftinin mal varlığı ve para kaynakları son günlerde birçok kişi tarafından sorgulanıyordu.

Gözyaşlarına boğulan Dilan Polat, iddiaları "Biz gibi insanlara neler yakıştırdılar. Biz vatanını, milletini, devletini gerçekten seven insanlarız.” sözleriyle yalanlamıştı.

Polat’ın eşi Engin Polat ise iddialara dair "2022 yılına kadar incelendik. Göz önünde olan insanlarız her sene inceleniyoruz. Bizim her senemiz inceleniyor zaten. Hiçbir şey bilmeyen insanların lafıyla gündem yaratmayın. Avukat ordum çalışıyor, herkese dava açıyoruz. Kamuoyu baskısından dolayı tabiki herkes işini yapacak. İnsanların tek dertleri magazin. İnsanların ilgilendikleri tek şey magazin ve merak. Bir kaos arıyorlar. Bu şekilde başaramamış olmalarını bastırıyorlar. Ülkemizde yatırımlarımız devam ediyor. Ülkemize döviz çekmek için çalışıyoruz.” demişti.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.