Dolar 33,1017
%0.11
Euro 36,3001
%0.28
Altın 2.627,350
%0.5
Bist-100 11.134,00
%0

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Erhan Baysan Siteler Mahallesi’nde yaşayacak

Erhan Baysan Siteler Mahallesi’nde yaşayacak

Güzelbahçe’nin sevilen isimlerinden, 2017 yılında yakalandığı amansız hastalık sonucu genç yaşta hayatını kaybeden Avcılar Atıcılar eski Başkanı Erhan Baysan, Siteler Mahallesi’nde düzenlenen törenle ismi verilen parkın açılışı gerçekleştirildi.

  • Ege Postası
  • 16.05.2022 - 10:27

Siteler Mahallesi düzenlenen açılışa CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı Çağlayan Bilgen ve ilçe yöneticileri, Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, Siteler Mahallesi Muhtarı Gürcan Gürler, belediye meclis üyeleri, Baysan ailesi, sevenleri ve vatandaşlar katıldı.

Erhan Baysan’ı genç yaşta kaybetmenin çok acı olduğunu belirten Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, ‘‘İzmir Büyükşehir Belediyemiz ve devlet kurumları ile uyum içinde çalışarak daha çok yeşil alan daha çok spor alanı için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.  Her şey insanın başına gelince anlatılır.

Gürcan muhtarımız bize bunu en güzel anlatacaklardan birisi. Çünkü o da maalesef evlat acısı yaşamış bir baba. Güzelbahçe’nin sevilen isimlerinden birisi olan Erhan kardeşimizi genç yaşta kaybetmek çok acıydı. Ailesinin geçmişte büyük emeklerle geçimini sağladığı bu alanda ismini verdiğimiz parkta Erhan kardeşimizi yaşatacağız.  Parkımız İlçemize hayırlı olsun’’ dedi.

Siteler Mahallesi Muhtarı Gürcan Gürler ise, ‘‘Konuşmakta zorlanıyorum. Çünkü Baysan ailesinin yaşadığı acıyı bende yaşıyorum. Evlat acısı yaşamış bir baba olarak sizi çok iyi anlıyor ve size baktıkça aynı acıyı yaşıyorum. İnsan ölünce değil unutunca ölüyor. Erhan ismi verilen bu parkta hep yaşayacak. Belediye Başkanımız Mustafa İnce’ye, meclis üyelerimize ve Baysan ailesine mahallemize bu güzel parkı kazandırdıkları için teşekkür ediyorum’’ dedi.

Baysan Ailesi adına konuşan Erdar Baysan’da “Merhum dedemiz Abdülselam Baysan’ın bizlere miras kalan bu arsada yapılan proje çalışmalarında, park olarak ayrılan bu bölümü güzel bir yeşil alan ve spor alanına çevirerek hizmete sunan değerli Belediye Başkanımız Mustafa İnce’ye, meclis üyelerimize ve emeği geçen herkese Baysan ailesi olarak teşekkür ediyoruz’’ dedi. 

Konuşmaların ardından Erhan Baysan isminin yazılı olduğu tabelanın önünde Anne Zeynep Baysan oğlunun ismini öperek, gözyaşlarını tutamadı. 

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.