Dolar 32,5111
%0.03
Euro 34,6078
%-0.24
Altın 2.442,050
%-2.3
Bist-100 9.645,00
%-0.5

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Dilan Polat’tan mektup: Çaresiz oluşum beni üzüyor

Dilan Polat’tan mektup: Çaresiz oluşum beni üzüyor

Gazeteci İsmail Saymaz'ın sorularına mektupla yanıt veren Dilan Polat, cezaevinde dışarıdaki hayatıyla taban tabana zıt bir hayat yaşadığını belirttti. Polat, "Özellikle son günlerde hayatın bir cilvesi olduğuna inanıyorum" dedi.

  • Ege Postası
  • 28.11.2023 - 10:50

Silivri’deki Marmara Cezaevi’nde tutuklu bulunan ve geçen hafta Çorlu Cezaevi’ndeki eşi Engin Polat’ı arayarak intihar etmek istediğini belirten Dilan Polat, Sözcü gazetesi yazarı İsmail Saymaz’ın bu gelişmeyle sorularına karşılık bir mektup gönderdi.

Saymaz’ın bugünkü köşesinden aktardığına göre, sorulara yanıt vermeyen Dilan Polat, daha sonra geniş bir mektup yazacağını belirtti.

Daha sonra yazacağı mektupta soruları yanıtlayacağını ifade eden Dilan Polat’ın avukatı üzerinden gönderdiği mektup şu şekilde:

‘SUÇLAMALARA KARŞI ÇARESİZ OLUŞUM BENİ ÜZÜYOR’

“Saygıdeğer İsmail Bey, avukatım Hüseyin ağabey ile göndermiş olduğun soruları zaman az olduğundan tamamı ile cevaplandıramıyorum. Soruların bir kısmı şirketin mali ve vergisel konuları ile ilgili olduğu için haberdar değilim zaten.

Diğer kısmı ile ilgili samimi olarak şunları söyleyebilirim. Evet, burada çok üzgünüm. Üzüntümün en büyük kaynağı çocuklarımı göremeyişim. Hakkımdaki haksız suçlamalara karşı çaresiz oluşum da beni üzüyor. Ama Allah dayanma gücü veriyor. Dışarıdaki hayatım ile buradaki hayatım arasında taban tabana zıtlık var. Özellikle son günlerde hayatın bir cilvesi olduğuna inanıyorum. Keşkelerimle ilgili daha objektif ve samimi bir mektup yazacağım. Çocuğunuz aydınlığınıza sebep olsun. Başarılarının devamına dilerim ağabey.”

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.