Dolar 33,0379
%0.66
Euro 36,0212
%0.49
Altın 2.561,910
%0.49
Bist-100 11.065,00
%0.37

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Davutoğlu’ndan partilere ‘birleşme’ çağrısı

Davutoğlu’ndan partilere ‘birleşme’ çağrısı

Davutoğlu'ndan çağrı: "Konya'yı fuhuştan, uyuşturucudan temizleyeceğiz. Konya için yeni bir başlangıç lazım. Bunu bütün partilerden rica ediyorum. Konya için birleşme çağrısında bulunuyorum. Geçmişi bir kenara bırakalım. Küçük hesaplar yapmayalım."

  • Ege Postası
  • 19.11.2023 - 17:59

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Konya 2. Olağan İl Kongresi’nde yaptığı konuşmada partilere birleşme çağrısında bulundu.

Davutoğlu, “Konya’yı fuhuştan, uyuşturucudan temizleyeceğiz. Konya için yeni bir başlangıç lazım. Bunu bütün partilerden rica ediyorum. Konya için birleşme çağrısında bulunuyorum. Geçmişi bir kenara bırakalım. Küçük hesaplar yapmayalım” dedi.

Ahmet Davutoğlu’nun açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

“Ben bütçeyi bıraktığımda hazinede fazlamız vardı, mazlumlara yardım edebiliyorduk. Şimdi borcu olan bi Cumhurbaşkanının sesi güç çıkamaz. Kimse ona inanmaz. Türkiye birgün merkez ülke olacak.

Konya’yı oy deposu olarak görüyorlar. Ben kimseyi terk etmedim. Ben devlete bağlılığımı terk etmedim. Ama siz bizleri terk edenleri seçerseniz ülkeyi bu hale getirirler. Bir şiirle olmaz bu işler.

Bütün gelecek gönüllülerine selam ediyorum. Allah sizden razı olsun.

Konya’yı teknoloji, sanayi merkezi yapacaktık. Şimdi ne var Konya’da? Belediyenin hizmet binası yok. Bir kısmı kiralık alanlarda çalışıyor.

Konya yemyeşil olacak demiştik. Parsel parsel satıldı. Onlar anca doların yeşilini görürler.
Bunlar demişki ‘benim ülkem, şahsımın memleketi…” Öyle değil. Bizim şehrimiz. Erbakan’ın şehri. Benim hizmetkar olduğum şehir.

Türkiye için mazlumlar için mücadele edeceğiz. Konya’yı uyuşturucudan silip temizleyeceğiz Allah’ın izniyle.

Konya’yı fuhuştan, uyuşturucudan temizleyeceğiz. Konya için yeni bir başlangıç lazım. Bunu bütün partilerden rica ediyorum. Konya için birleşme çağrısında bulunuyorum. Geçmişi bir kenara bırakalım. Küçük hesaplar yapmayalım.”

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.