Dolar 32,2020
%-0.22
Euro 35,0069
%-0.22
Altın 2.498,740
%1.32
Bist-100 10.644,00
%3.14

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Darp edilen Avcıoğlu o anları anlattı

Darp edilen Avcıoğlu o anları anlattı

İzmir’in Selçuk ilçesinde kaçak villaların son durumunu yerinde tespit etmek için dün inşaat bölgesine giden Ege Postası ve Büyük İzmir ekibine saldırı gerçekleştirildi. Darp edilen Figen Avcıoğlu, o anları anlattı. Avcıoğlu açıklamasında, ‘’ Şahsın bana olan fiziki saldırısı ile yerlerde sürüklendim. Yaşadığımız olay sindirilecek bir olay değil’’ dedi.

  • Ege Postası
  • 14.12.2022 - 10:46

EGEPOSTASI- Ege Postası ve Büyük İzmir’in gündeme getirdiği kaçak villalarla ilgili son durumu öğrenmek ve kamuoyunu bilgiledirmek adına inşaat bölgesine giden ekibimize inşaattan gelen kimliği belirsiz sahış tarafından saldırı gerçekleştirildi. 
Ekibimiz saldırının ardından İlçe Jandarma Komutanlığı'na giderek, şahıs hakkında şikayet dilekçesi verdi. 

Kimliği belirsiz şahıs tarafından darp edilen Figen Avcıoğlu, o anları anlattı. Saldırganın fiziki saldırısı ile yerlerde sürüklendiğini ifade eden Avcıoğlu, ‘’ Şahsın bana olan fiziki saldırısı ile yerlerde sürüklendim. Yaşadığımız olay sindirilecek bir olay değil’’ dedi. 

Avcıoğlu’nun açıklaması şu şekilde; 

‘’Selçuk’ta kaçak yapılan villaları görüntülemeye gitmiştik. Orada çalışan ve kimliğini bilmediğimiz bir kişi tarafından darp edildik. Kameramıza ve mikrafonumuza saldırıldı. Bana yumruk atıldı, yerlerde sürüklendim. Kameraman arkadaşım beni yerden kaldırmak için müdahele ettiğinden dolayı o anları görüntülemeyedik. Bir darba maruz kaldık ve biz orada herhangi kavgacı yaklaşım sergilemedik. Buradaki son durumu görüntülemek için geldik fakat anonsumuza başlamadan biri çitlerken atlayarak mikrofonuma saldırdı. Kameraman arkadaşım yardım etmek için geldi. Şahsın bana olan fiziki saldırısı ile yerlerde sürüklendim. Yaşadığımız olay sindirilecek bir olay değil. ‘’

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.