Dolar 32,8423
%1.05
Euro 35,3099
%0.95
Altın 2.486,000
%2.2
Bist-100 10.740,00
%2.57

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Çeşme esnafına bayram can suyu oldu!

Çeşme esnafına bayram can suyu oldu!

Çeşme Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Köfüncü, "Bayram tatilinde Çeşme esnafı olarak beklediğimizi bulamasak da, yine de 'Allah bereket versin' diyoruz" dedi.

  • Ege Postası
  • 04.05.2022 - 18:19

Çeşme, bayram tatilinde tam doluluğa ulaşamadı. Bayram tatili boyunca havanın serin olması otellerdeki doluluğu etkilerken, plajlar da boş kaldı.  Haftasonu ve hemen ardından gelen 3 günlük bayramı tatili nedeniyle hazırlık yapan Çeşme esnafı da beklenen doluluğun gerçekleşmemesi nedeniyle aradığını bulamasa da yine de memnun. 

Bayram tatili ile ilgili bir değerlendirme yapan Çeşme Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Köfüncü, "Bayramda esnafımız tam olarak aradığını bulamasa da, yine de 'Allah bereket versin' diyoruz. Oteller tam doluluğa ulaşamadı. Cumartesi günü zayıf geçti. Ama pazar gününden itibaren, havanın da serin olması nedeniyle plajlarda hareketlilik olmayınca, çarşı, pazar hareketlendi. Okullar kapanıncaya kadar hafta sonları günübirlik hareketlilik olur. Yaz kalabalığımız okullar kapandıktan sonra gerçekleşir diye düşünüyoruz" diye konuştu. (İHA)

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.