Dolar 32,8309
%-0.06
Euro 35,6728
%-0.03
Altın 2.544,470
%-0.03
Bist-100 11.090,00
%-0.74

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
CHP'li Polat: Vatandaşa bir dokunduk bin ah işittik

CHP'li Polat: Vatandaşa bir dokunduk bin ah işittik

Cumhuriyet Halk Partisi YDK Üyesi ve İzmir Milletvekili Mahir Polat Meclis’in tatile girmesiyle birlikle İzmir ilinde gerçekleştirdiği saha çalışmalarına devam ediyor. Kemalpaşa ilçesinde mahalle ziyaretleri gerçekleştiren Polat “Vatandaşa bir dokunduk bin ah işittik. Üreticiler başta olmak üzere toplumun her kesimi bir an önce sandığın önlerine gelmesini bekliyor. Hayat pahalılığı vatandaşı nefes alamaz hale getirmiş. Millet İttifakının iktidarında toplum rahat bir nefes alacak.” dedi.

  • Ege Postası
  • 28.07.2022 - 14:21

Vişneli, Cumalı, Dereköy, Örnekköy, Armutlu Mahallelerinde saha çalışması yapan Polat “Vatandaşlarımızın dertlerini dinleyip partimizin çözüm önerilerini konuştuk. Hayat pahalılığı ve alım gücündeki düşüş ortak sorun olarak karşımıza çıkıyor. Geçen seneye oranla iğneden ipliğe her şey 2-3 katı zamlanmış durumda. Esnaf iş yapamaz, vatandaş ise alamaz hale gelmiş. Mevcut iktidarın toplumda hayat enerjisi bırakmadığını ve artık geleceğe yönelik söyleyecek sözlerinin olmadığından bahsediyorlar. Partimize ise inançları tam.

Liyakatli kadrolar ile vatandaşın derdine çözüm bulacağımız yönünde beklentiler yüksek. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer’in kırsal kesimde yaptığı çalışmalardan; özellikle su kullanımına yönelik susuzluk ve kuraklığı önleme adına yürüttüğü çalışmalardan son derece memnunlar. Yerel yönetimlerde kazandığımız başarıyı, sosyal belediyecilik anlayışı ile toplumun her kesimine ulaştırdığımız hizmetleri görüyor ve iktidara geldiğimizde de bu başarıyı genelde de göstereceğimizi söylüyorlar. Ülkemizin kaynaklarını vatandaşın huzur ve refahı, çocuklarımızın geleceği için kullanmak amacıyla var gücümüzle çalışıyoruz.” dedi. 

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.