Dolar 27,1418
%0.08
Euro 28,9323
%0.11
Altın 1.680,900
%0.38
Bist-100 8,04
%0

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
CHP Bornova’da tam kadro sahada: Yücel ve İduğ'dan mesajlar

CHP Bornova’da tam kadro sahada: Yücel ve İduğ'dan mesajlar

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, ikinci bölgedeki ilçe başkanları ve Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ'un da katılımıyla saha çalışması yaptı.

  • Ege Postası
  • 28.07.2022 - 09:36

Başkan İduğ’un görevde geçirdiği 40 ayda hayata geçirdiği 40 hizmeti anlattığı sunumla başlayan çalışma, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Bornova İlçe Başkanı Ertürk Çapın ve Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’un esnaf ziyaretleriyle sürdü. Başkan İduğ, yaptıkları çalışmaların vatandaşta karşılık bulmasından büyük bir memnuniyet duyduklarını söyledi. Başkan İduğ’un yaptığı ziyaretlere CHP Aliağa İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan da eşlik etti.

"Derman bizde"

CHP İl Başkanı Deniz Yücel de saha çalışması sırasında esnaf ile sohbet ederek, yaşadıkları sıkıntılar hakkında bilgi aldı. Bornova’da gezdiği tanıştığı esnafın bir yandan genel ekonomik koşullar altında ezilirken öte yandan Bornova Belediyesi’nin hizmetlerinden ve desteklerinden memnun olduğunu gördüklerini belirterek, “Bornova’da halkımızın partimize olan teveccühünün giderek arttığını biliyoruz. CHP, ağır koşullardan bunalan halkımızın umududur. Biz de canla başla çalışmaya ve üretmeye devam ederek halkımızın daha aydınlık yarınlarda yaşaması için verdiğimiz mücadeleyi sürdüreceğiz” dedi.

Esnafın yükünün arttığını belirten Başkan İduğ, “Konuştuğumuz insanların tamamına yakını, kira bedellerinin yüzde 150 gibi oranlardan yükselmesinden ve kira gibi elektrik faturası ödemekten şikayetçi durumda. Pek çok esnafımız işlerini devam ettirebilmek, elemanlarının parasını ödeyip evlerine ekmek götürebilmek için büyük çaba sarf ediyorlar” dedi. 

"Vatandaşlarımızı projelerimizle kucaklıyoruz"

Bornova Belediyesi olarak hem esnafa hem ailesine geçindirmek için çalışanlara hem de üniversite kenti olan Bornova’da öğrenci olarak günlük yaşamlarını ve eğitim hayatlarını sürdürmek isteyen gençlere yönelik pek çok projeyi hayata geçirdiklerini söyleyen Başkan İduğ, “Esnafımıza hayata geçirdiğimiz projelerden yararlanmalarını teklif edebiliyoruz. Her bir vatandaşımızı, can suyu olacak imkanlarımızı kullanmaya davet edebiliyoruz. Bu, yaşadığımız en büyük gurur” dedi. Başkan İduğ, “40 ayda 40 projemizi hayata geçirdik. Mahalle gezilerimizde Altın Bilezik İstihdam Merkezi’nden, Dijital Sınıf’a, Özkanlar Yeni Bornova Pazarı’ndan, 300 kişilik Kız Öğrenci Yurdu’na ve sosyal yardımlara kadar pek çok imkandan yararlanması için vatandaşlarımızı projelerimizle kucaklıyoruz” dedi.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.