Dolar 31,0745
%0.28
Euro 33,6689
%0.09
Altın 2.020,240
%0.16
Bist-100 9,35
%0

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
CHP Balçova Adayı Onur Yiğit: Tutamayacağımız sözü vermeyeceğiz!

CHP Balçova Adayı Onur Yiğit: Tutamayacağımız sözü vermeyeceğiz!

CHP Balçova Belediye Başkan Aday Adayı Onur Yiğit, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İlçesindeki STK, Oda ve Muhtar ziyaretlerini tamamlayan Onur Yiğit, hafta sonunda kapalı pazar yerinde, hemşehrileri ve pazar esnafı ile buluştu. Ziyaret sırasında, Onur Yiğit’e, İzmir Pazarcılar Esnafı Odası Hamdin Erişen ve İlçe Başkanı Murat Aküzüm de eşlik etti.

  • Ege Postası
  • 11.02.2024 - 11:01
  • Güncelleme: 11.02.2024 - 16:21

Pazar alışverişine gelen hemşehrilerinin ve pazarcı esnafının yoğun ilgisi ile karşılaşan Yiğit, kendisine iletilen öneri ve talepleri tek tek not aldı. Pazarcı esnafının, pazaryerinin tamamının kapatılması talebi ile ilgili olarak, ‘’Seçildikten sonra, yapacağımız işlerden birisi de bu. Projelerimizi hafta içi açıklayacağız. Kapalı pazaryeri ile ilgili olarak teknik ekibimiz çalışıyor. Burada özellikle pazarın olduğu günler otopark sorunu yaşanmakta. Herkesin önerilerini dikkate alıyor, görüşmeler gerçekleştiriyoruz.

Vatandaşlarımızla, muhtarlarımızla, kısacası kentin dinamiklerine danışıyoruz. Biz hep şunu söylüyoruz. ‘Balçova ortak akılla yönetilecek ve tutamayacağız sözü vermeyeceğiz’ Göreceksiniz, seçildikten sonra, ilçemizde değişimler gözlemlenmeye başlanacak. Ufak dokunuşlarla, trafiği biraz daha rahatlatacağız’’ dedi.

CHP'li Onur Yiğit esnafla buluştu

Pazarcılar, toplumun nabzını tutarlar

Onur Yiğit’in yaptığı Kapalı Pazaryeri ziyaretine eşlik eden İzmir Pazarcılar Esnafı Odası Hamdin Erişen ise, ‘’Onur Yiğit’i pazarcı esnafımız tanıyor. Esnafımızın, Onur Yiğit’e gösterdiği ilgiden memnunuz. Biz, Belediye Başkanlarımız ve Adaylarımızdan, pazarcı esnafımızın her zaman arasında olmasını bekliyoruz. Çünkü buralar, toplumun nabzını tutan yerlerdir. Onur Başkanımız da, bu doğrultu da esnafımıza sözü verdi. Seçimlerde, kendisine başarılar diyorum. Yolu açık olsun’’ dedi.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.