Dolar 27,1418
%0.08
Euro 28,9323
%0.11
Altın 1.680,900
%0.38
Bist-100 8,04
%0

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Bornova’da sağlık emekçileri anısına konser

Bornova’da sağlık emekçileri anısına konser

Bornova Belediyesi ve Bornova Galen Türk Halk Müziği Korosu işbirliğiyle pandemide hayatlarını kaybeden sağlık emekçilerinin anısına verilen konser büyük ilgiyle izlendi.

  • Ege Postası
  • 01.06.2022 - 10:06

Murat Şahin yönetimindeki Koro, birbirinden güzel eserleri Büyükpark içindeki Bornova Belediyesi Kültür Merkezi Sahnesi’nde seslendirdi. Bornovalılar, Turgay Güzelcan’ın da konuk sanatçı olarak sahne aldığı konseri izlemek için salonu tamamen doldurdu. “Pandemide Kaybettiğimiz Sağlık Emekçilerinin Anısına” başlığıyla düzenlenen konserde, koronun seslendirdiği eserlerin yanı sıra solo performanslar da büyük alkış aldı. 

“Minnet ve saygıyla anıyorum”

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, “Koro çalışmalarına katılarak türkülerimizin yaşamasına katkıda bulunan tüm koristlerimizi, onların yeteneklerini keşfetmelerini ve geliştirmelerini sağlayan eğitimcilerimizi ve müzisyenlerimizi kutluyorum. Böyle güzel bir konseri,  yaşadığımız pandemi günlerinde hayatlarını hiçe sayarak çalışan sağlık emekçilerimizin anısına düzenlenmesi çok yüce bir davranış. Pandemide kaybettiğimiz sağlık emekçilerini büyük bir minnet ve saygıyla anarken, koro üyelerimizi bu yüce davranışları nedeniyle tebrik ediyorum” dedi.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.