Dolar 32,2347
%0.17
Euro 34,9827
%0.4
Altın 2.427,070
%0.71
Bist-100 10.729,00
%-0.59

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Başkan Tugay'dan Kılıçdaroğlu'na ziyaret; 'Göreve hazırız' mesajı

Başkan Tugay'dan Kılıçdaroğlu'na ziyaret; 'Göreve hazırız' mesajı

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti ve ilçede yürütülen çalışmalar ve yatırımlar hakkında bilgi verirken, yaklaşan genel seçimler için göreve hazır olduğu mesajını verdi.

  • Ege Postası
  • 23.01.2023 - 23:46

EGEPOSTASI- Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay Ankara'ya giderek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu makamında ziyaret etti.

Başkan Tugay CHP Lideri Kılıçdaroğlu ile yaptığı görüşmeye ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

"VAR GÜCÜMÜZLE ÇALŞICAĞIZ"

Tugay, "Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret ederek Karşıyaka’mızda sürdürdüğümüz çalışmalar hakkında bilgi verdim.Adım adım yaklaştığımız genel seçim sürecinde Cumhuriyetimizi demokrasi ile taçlandıracağımız, Millet İttifakı iktidarında halkımızın nefes alacağı güzel günler için var gücümüzle çalışacağız." dedi.

"GÖREVE HAZIRIZ" MESAJI

Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile yaptığı görüşmede özellikle Mayıs ayında gerçekleşmesi beklenen genel seçim sürecinin önemini konuştuklarını belirten Tugay, şunları kaydetti: "Genel seçimlerin önemini konuşmamızın yanı sıra belediye başkanı olarak üzerime düşeni yapmaya hazır olduğumu ifade ettim. Seçimin öneminin bilincinde olduğumuzu ve buna göre hazırlık yaptığımızı ilettim. Azami gayretle çalışacağımızı aktardım. Sayın Genel Başkanımız da, ülke genelinde mahalle mahalle çalışma yaptıklarını, çalışma sonrası oluşacak verileri bizimle paylaşacaklarını, çalışmalarımızı buna göre planlayabileceğimizi söyledi. Çok olumlu ve güzel bir görüşme oldu."

TORUN VE SALICI İLE DE GÖRÜŞTÜ

Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun'u da ziyaret ederek seçimlerle ilgili görüş alışverişinde bulunan Tugay, "Çok olumlu görüşmeler gerçekleştirdik. Genel Başkanımız ve Genel Başkan Yardımcılarımızın heyecanını paylaşarak daha çok çalışacağız" diye konuştu.

Sosyal medyadan açıklama da yapan Tugay, "Örgüt Yönetiminden sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Oğuz Kaan Salıcı'yı ve Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Seyit Torunu makamlarında ziyaret ederek çalışmalarımız hakkında kendilerini bilgilendirdim ve partimizin genel seçim süreci ile ilgili yürüttüğü çalışmaları kendilerinden dinleme fırsatı buldum. Çalışmalarımızda her zaman gösterdikleri içten destekleyici tavırlarından dolayı sayın genel başkan yardımcılarımıza çok teşekkür ederim." dedi.

Tugay, ziyaret ettiği Kılıçdaroğlu, Salıcı ve Torun'a Karşıyaka fotoğraflarını içeren Karşıyaka 2022 kitabını takdim etti.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.