Dolar 28,9169
%0.07
Euro 31,3033
%-0.5
Altın 1.880,670
%-2.26
Bist-100 8,09
%0.76

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Başkan İduğ'dan hafta sonu mesaisi

Başkan İduğ'dan hafta sonu mesaisi

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ Altındağ’da Serintepe, Merkez ve Zafer Mahalleleri’nde vatandaşlarla buluştu, görüş ve önerilerini dinledi.

  • Ege Postası
  • 31.07.2022 - 15:02

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, yapılacak çalışma ve yatırımları vatandaşların görüşleri doğrultusunda yerinde tespit etmek amacıyla gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerine Altındağ ile devam etti. Sokak sokak gezip vatandaşları dinleyen, taliplerini alan ve yapılacak çalışmaları alan İduğ, kahvehanelerde oturdu. Birlikte çay içtiği mahalle sakinleri ile bol bol şakalaşarak sohbet etti. İduğ, vatandaşların yanısıra bölge esnafını da ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu, moral verdi. 

Belediye tesislerini inceledi

Bölgede bulunan Bornova Belediyesi’ne ait tesisleri de gezen Başkan Mustafa İduğ, Serintepe Parkı içinde tamamen yenileyip hizmete açtıkları, ikinci katında fitness salonu bulunan Çocuk Oyun ve Aktivite Merkezi binasını ziyaret edip çalışmalar hakkında bilgi aldı. İduğ, daha sonra Merkez Mahallesi’nde bölge halkına Evde Sağlık Hizmetleri’nin verildiği bina ve yeni oluşturulan Pazar alanında incelemelerde bulundu.Bornovalının isteği doğrultusunda

Sık sık yaptıkları mahalle ziyaretleri ile Bornovalılar ile kucaklaştıklarını ifade eden Başkan Mustafa İduğ, “Yapacağımız yatırım ve çalışmaları görerek yerinde belirliyor, mahalle sakinlerinin isteği doğrultusunda yapıyoruz. Aynı zamanda belediyemize ait tesislerde incelemelerde bulunup, daha etkin kullanımı için projeler üretiyoruz. Bornova’ya hizmet yolunda her zaman halkımızın içinde olduk, olmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.