Dolar 33,0967
%0.1
Euro 36,2808
%0.23
Altın 2.630,340
%0.62
Bist-100 11.184,00
%0.45

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Başdaş'tan 'Gönülden Gönüle 2023’e buluşması açıklaması: Türkiye’ye güçlü bir mesaj verdik

Başdaş'tan 'Gönülden Gönüle 2023’e buluşması açıklaması: Türkiye’ye güçlü bir mesaj verdik

AK Parti Konak İlçe Başkanı Mehmet Sait Başdaş, “Gönülden Gönüle 2023’e buluşmalarının ilkini Konak’ta başarıyla gerçekleştirdik ve tüm Türkiye’ye güçlü bir mesaj verdik” dedi.

  • Ege Postası
  • 04.08.2022 - 14:51

AK Parti Genel Merkezi’nin tüm Türkiye’de gerçekleştirmeyi planladığı “Gönülden Gönüle 2023’e” buluşmaları Konak’tan start verdi. Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi’nde yapılan etkinliğe yoğun bir katılım gerçekleşti. AK Parti Konak İlçe Başkanı Mehmet Sait Başdaş, “Konak’tan Türkiye’ye çok güçlü bir ses verdik. Teşkilatımız bundan sonra sahada Gönülden Gönüle 2023’e hedeflerine göre çalışacak” diye konuştu. 

ERDOĞAN’IN YAKTIĞI MEŞALE

Başdaş, bu buluşmaların hedefinin AK Parti öncesi ve sonrası Türkiye’yi millete anlatmak olduğunun altını çizerek, “2023’e giderken 100 yıllık bir geçmişin 5’te 1’ine milletle gönül gönüle vererek nice zaferler sığdırdık. Bu güne dek ülkemize kattığımız kazanımlar, sadece 2023’ün değil aynı zamanda 2071’in de taahhüdüdür. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın meşalesini yaktığı, milletimizin bağrına basarak büyüttüğü bu kutlu gönül yolculuğu, ilelebet sürecek” sözlerine yer verdi. 

Başdaş, AK Parti iktidarının Türkiye Cumhuriyeti tarihinin eğitim, spor, sağlık, diplomasi, bilim, savunma sanayi dahilher alanında en büyük atılımları ve reformları gerçekleştiren iktidar olduğunu vurgulayarak, “Bundan sonra Cumhuriyet’in 100’üncü yılı 2023’te AK Parti hedef ve öngörülerinin ülkemizi daha ileri taşıması adına çalışacağız. Sokak sokakgezerek bunu anlatacağız. Şu anda mahalle birimlerimizi buna göre oluşturduk. Ana kademe yönetimimiz, gençlik ve kadın kollarımız var gücüyle sahada çalışıyor” sözlerine yer verdi. 

2002 ÖNCESİ VE SONRASI TÜRKİYE

Konak İlçe Teşkilatı’nın gerçekleştirdiği bu ilk buluşmanın İzmir’de büyük  bir yankı yarattığını da kaydeden Başdaş, “İl teşkilatımız yaptığımız bu çalışmanın diğer tüm teşkilatlarımıza güç ve ilham kaynağı olduğunu aktardı. Bu bizim için çok kıymetli. Katılım ve katkı koyan tüm teşkilat mensuplarımıza ayrıca teşekkür ederim” ifadesini kullandı. 

Başdaş, buluşmada çok önemli başlıkların konuşmacılar tarafından özenle anlatıldığını da aktararak şöyle konuştu: 

“Genel Başkan Yardımcımız Sayın Hayati Yazıcı, esası millet olan siyasetimizi anlattı. İl Başkanımız Kerem Ali Sürekli, İzmir Milletvekilimiz Cemal Bekle, Genel Başkan Yardımcımız Hamza Dağ, İl Başkan Yardımcımız Ali Aslan sunumları ve konuşmalarıyla Gönülden Gönüle 2023’e çalışmasının temel fikrini anlattılar. Güvenlik ve Terör Uzmanı Emekli İstihbarat Albay Coşkun Başbuğ da ülke ve bölge üzerine gözlemlerini anlattı. Bu açıdan yeniliklerle dolu bir buluşma yaptık diyebiliriz.”

Başdaş, 2023’te ve sonrasında Türkiye'nin dünya siyasetinde belirgin bir yerde olacağı bir gelecek için AK Parti olarak büyük hedefler için çalıştıklarını söyledi. 

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.