Dolar 31,3757
%0.46
Euro 34,0458
%0.53
Altın 2.101,700
%2.38
Bist-100 9,10
%-1.05

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
Armağan Çağlayan’dan Büyükşehir’e tepki: 'Beni satın alamazsınız'

Armağan Çağlayan’dan Büyükşehir’e tepki: 'Beni satın alamazsınız'

Yapımcı ve sunucu Armağan Çağlayan, İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne sosyal medyadan sitem etti. Çağlayan, Kültür Sanat Dairesi Başkanı Ceren Umay ile yaşadığı sorunu anlatarak, ‘liyakat’ çağrısı yaptı. Çağlayan “Para verdiniz diye beni satın alamazsınız” dedi.

  • Ege Postası
  • 14.03.2023 - 10:10
  • Güncelleme: 14.03.2023 - 14:35

EGEPOSTASI- Yapımcı ve sunucu Armağan Çağlayan, İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne sosyal medya üzerinden sitem etti.

‘Size Anlatacakları Var' gösterisi sonrası Kültür Sanat Dairesi Müdürü Ceren Umay ile aralarında kuliste geçen tartışmayı aktaran Çağlayan, "Para verdiniz diye beni satın alamazsınız. Liyakat! Liyakat.! Liyakat!" diyerek eleştiri yağmuruna tuttu.

Çağlayan’ın açıklamaları şu şekilde;

"İzmir Büyükşehir Belediyesi size anlatacakları var gösterisini satın aldı. Biletler 45 saniyede bitti. Instagram'dan milyon 'hakarete' uğradım. Gösteri günü geldi. Salonda olan kişi sayısı 80. Bütün profesyonelliğimle işimi yaptım. 2 saat gösteri yapıp sahneden indim. Oyun bitikten sonra. İzmir Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanı olduğunu iddia eden bir hanımefendi, kulise gelip bacak bacak üstüne atıp bana bağırmaya başladı. 'Hanımefendi neden bana bağırıyorsunuz' dedim. Bunun üzerine 'beraber çözüm bulalım sisteme' dedi. Ben de 'sisteme çözüm bulmakla ben sorumlu değilim. Hem işinizi düzgün yapmıyorsunuz hem de bana bağırıyorsunuz' dedim. 'Ben Instagram'dan biletler bittiği için milyon hakarete uğradım, hem de siz bana sesinizi yükseltiyorsunuz' dedim. Ve ben de sesimi yükselttim. 

O İzmir Büyükşehir belediyesi kültür müdürü küçük harfle Ceren hanıma söylüyorum. Nedir derdiniz ? Beceremediğimiz işi yapmayacaksınız. Benim oyunum 1100 bilet satıyor. Para verdiniz diye beni satın alamazsınız. Liyakat! Liyakat.! Liyakat!

Liyakatsiz insan zor hayatın her alanında  zor. İşi yapmayı bilmiyorsanız yapmayacaksınız ! Siz bir oyun parası verdiniz diye beni satın almadınız! Alamazsınız ! Daha da beni oyunla ilgil aramayın! @tuncsoyer @izmirbld

Bu arada, İzmir Büyükşehir Belediyesi Kültür Müdürü Ceren Hanım, yarın sekreteri aracılığıyla, 'yarın görüşebiliriz' dedi. Artık size ihtiyacımız yok Ceren Hanım. Ne size, ne belediyeye. İşinizi doğru yapın herkese yeter! Siz de o koltukta işinizi doğru yaparak oturabilirsiniz!"

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.