![Akşener: Çok az kaldı](/content/news/haberler/2022/05/aksener_cok_az_kaldi_h282535_15a90_news_big.jpg)
Akşener: Çok az kaldı
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü mesajı paylaşan İYİ Parti lideri Akşener, "Emeğinizin kıymetinin bilindiği ve hakkınızın korunduğu bir Türkiye'ye çok az kaldı" ifadelerini kullandı.
- Ege Postası
- 01.05.2022 - 20:45
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, sosyal medya paylaşımıyla 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutladı.
Sosyal medya paylaşımında Akşener, “Ülkemizin kalkınmasında, üretiminde ve sanayisinde; gecesini gündüzüne katan, alnının teriyle, bileğinin gücüyle çalışan tüm emekçilerimizin; 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyorum. Emeğinizin kıymetinin bilindiği ve hakkınızın korunduğu bir Türkiye’ye çok az kaldı” ifadelerine yer verdi.
Yorum Yazın