Dolar 32,4061
%0.15
Euro 34,5333
%0.3
Altın 2.454,130
%0.63
Bist-100 9.739,00
%-0.77

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
AK Partili Külünk, İzmir’deki eşcinsel düğüne tepki gösterdi

AK Partili Külünk, İzmir’deki eşcinsel düğüne tepki gösterdi

Ak Parti eski milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Külünk, İzmir’de olduğu iddia edilen eşcinsel düğününe sosyal medya hesabından tepki göstererek LGBT+’lar üzerinden Altılı Masa’yı hedef aldı. Külünk açıklamasında, ‘’ Altılı Masa bileşeni siyasi partilere destek veren vatandaşlarımıza, HDP'ye hasbelkader destek vermiş Dindarlara soruyoruz: Bu iğrençlik ve saldırılar hakkında tek bir söz etmeyen tam zıttı desteğini gösteren Altılı Masa’ya ailelerinizi çocuklarınızı nasıl teslim edeceksiniz?’’ dedi.

  • Ege Postası
  • 02.02.2023 - 12:21
  • Güncelleme: 02.02.2023 - 12:44

EGEPOSTASI- İzmir’de çekildiği iddia edilen eşcinsel düğünü sosyal medya gündemine bomba gibi düştü. Düğünden karelere pek çok kullanıcı tepki gösterirken, AK Parti eski milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Külünk’ten zihri zemberek açıklamalar geldi.

LGBT+’lar üzerinden 6’lı Masa’ya ve HDP’ye tekpki gösteren AK Partili Külünk, LGBT, Pedofili, Zoofili, Ensest ve diğer tüm sapıklıkları organize şekilde Türkiye Cumhuriyeti'ne dayatmaya yeminli ateşin çocuklarına ve içerde işbirlikçisi Altılı Masa’ya kendi çocuklarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebilecek misiniz?’’ diye sordu.

Külünk’ün açıklamaları şu şekilde;

 ‘’İzmirimiz Misakı Milliden kopartılıp ayrılıkçı fitnenin, insan gerçekliğine ve ailenin varlığına yönelik Davos’un açtığı savaşın, millî bütünlüğümüze saldırıların merkez üssü yapılmaya çalışılıyor.

Ateşin çocukları, sapkınlıklarını açık hale getirmekten geri durmuyor ve saldırıyorlar. Doğrudan hedef kutsal insan gerçekliği, Kutsal ailemiz ve nesillerimiz. Tankla topla ekonomi ile yapamadıklarını nesillerimizi çürüterek yapmak istiyorlar Artık uyanık ve dikkatli olma vakti

Ancak Türkiye, Anayasası ile aileye dayanan, aile kurumunu benimseyen bir hukuk devletidir. Ailemizi korumak üzere bu sapkın saldırılara,eylem ve eylemlere Aile Bakanlığımızı, Emniyetimizi ve de Savcılarımızı göreve davet ediyoruz.

‘ÇOCUKLARINIZI EMANET EDEBİLECEK MİSİNİZ?’

Altılı Masa bileşeni siyasi partilere destek veren vatandaşlarımıza, HDP'ye hasbelkader destek vermiş Dindarlara soruyoruz: Bu iğrençlik ve saldırılar hakkında tek bir söz etmeyen tam zıttı desteğini gösteren Altılı Masa’ya ailelerinizi çocuklarınızı nasıl teslim edeceksiniz?

LGBT, Pedofili, Zoofili, Ensest ve diğer tüm sapıklıkları organize şekilde Türkiye Cumhuriyeti'ne dayatmaya yeminli ateşin çocuklarına ve içerde işbirlikçisi Altılı Masa’ya kendi çocuklarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebilecek misiniz?

6’LI MASA’YA AÇIK ÇAĞRI

Sayın CB’mız Recep Tayyip Erdoğan milletimizin ve devlet aklının duruşunu net ifade ediyor. “6’lı masa ve gayri resmi bileşenleri.! Çıkın, açıkça ve mertçe LGBT konusunda nerde durduğunuzu ilan edin.

‘NE İDÜĞÜ BELİRSİZ TİPLER’

Bizim duruşumuz nettir! Aile, bizim için kutsaldır. Öyle ne idüğü belirsiz tiplerin aile kavramını yok etmesine müsade etmedik, etmeyiz, etmeyeceğiz de!”

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.