Dolar 27,1418
%0.08
Euro 28,9323
%0.11
Altın 1.680,900
%0.38
Bist-100 8,04
%0

Pzt

-8°

Sal

-12°

Çar

-3°
AK Partili Kaya'dan Soyer'e 'kantar' tepkisi: Bayındır'ın çiftçisine zulmediyor!

AK Partili Kaya'dan Soyer'e 'kantar' tepkisi: Bayındır'ın çiftçisine zulmediyor!

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Bayındır'da İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne ait 60 tonluk kantarın sökülüp Menderes'e taşınmak istenmesi üzerinden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'e sert sözlerle yüklendi. Kaya, "Belediyesi AK Partili diye Bayındır'ın çiftçisine zulmediyor. Ateş olsan, cürmün kadar yer yakarsın! Umarım ki, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri, Soyer'in çirkin siyasetine prim vermezler, bunu mecliste reddederler" dedi.

  • Ege Postası
  • 08.08.2022 - 13:03

EGEPOSTASI – İzmir’in Bayındır ilçesine bağlı, Demircilik Mahallesi’nde Menderes Belediyesi’nin talebi doğrultusunda; mülkiyeti İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan 60 tonluk kantarın Menderes Belediyesi’ne devredilmesine ilişkin önerge, bu akşamki Büyükşehir Meclis Toplantısı’nda gündeme gelecek.

Yaşanan bu gelişme AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’nın büyük tepkisini çekti. Konuya ilişkin sosyal medya paylaşımında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i sert bir dill eleştiren Kaya şunları söyledi:

“Lafa gelince "başka bir tarım mümkün", "kırsalı desteklemeliyiz" diyen CHP'li Tunç Soyer, Bayındır'ın merkezinde bulunan tek kantarı söküp götürmek istiyor. Belediyesi AK Partili diye Bayındır'ın çiftçisine zulmediyor. Ateş olsan, cürmün kadar yer yakarsın!

Umarım ki, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri, Soyer'in çirkin siyasetine prim vermezler, bunu mecliste reddederler. Eğer aksi olursa da, Belediye Başkanımız Uğur Demirezen ile birlikte, Bayındır'a en güzelinden yeni bir kantar kazandırırız. Hemşehrilerimiz müsterih olsun!”

Yorum Yazın

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yukarıdaki alan boş bırakılamaz
Yorumlar
Yeniden eskiye
Eskiden yeniye
Öne çıkanlar

Bu habere hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol.