Başkan Sandal'dan AK Partili vekil Nasır'a yanıt: Satış ahlaka ve vicdana uygun mu? Başkan Sandal'dan AK Partili vekil Nasır'a yanıt: Satış ahlaka ve vicdana uygun mu?

Alçay, kadın ilçe başkanlarından; Özlem Şan Oğuzhan (Aliağa), Didem Gültekin (Bayraklı), Hacer Taş Gültepe (Buca), Ayla Yılmaz (Foça), Sezen Şen (Menderes), Senem Gürer Solak (Seferihisar) ve Kadın Belediye Başkanları Filiz Ceritoğlu Sengel (Selçuk), Fatma Çalkaya (Balçova) ve İlkay Girgin Erdoğan’ı  (Karaburun) tek tek ziyaret etti. 

Fulya Alçay,  kadın ilçe ve kadın belediye başkanlarını ziyaret ederken, aynı ilçedeki erkek belediye başkanlarını ve erkek ilçe başkanlarını da ziyaret etmeyi unutmadı.

KADINLAR HER YERDE OLACAK

Ziyaret ettiği ilçe ve belediye başkanlarından destek isteyen Fulya Alçay, “Kadınlarla el ele vereceğim. Başta siyasette olmak üzere toplumun her alanında kadınların daha aktif yer alması ve sayılarının artması için çalışacağım. Çünkü ülkemizin bu karanlık dehlizden çıkmasında itici güç, kadınlar ve gençler olacaktır. Bu nedenle ben de gençliğime ve enerjime güveniyorum” diye konuştu.

Alçay, bu arada ziyaret ettiği ilçelerde özellikle il yönetiminde görev yaptığı süre içerisinde örgütlere verdiği destek ve katkılarından dolayı teşekkür ettiklerini sözlerine ekledi.