EGEPOSTASI-  Türkiye 6 Şubat'ta sabaha karşı merkez üssü Kahramanmaraş Pazarcık olan 7,7  ve saat 13.24'deki merkez üssü Elbistan olan 7,6'lık depremlerin 4. gününde yaralarını sarmaya çalışıyor.

CHP İzmir Milletvekilleri afetin ardından deprem bölgesine giderek çalışmalarını sürdürüyor.

KILIÇ: İLETİŞİM KISITLI  

CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, sosyal medya  hesabından yaptığı açıklamada, iletişimin kısıtlı olduğuna ve telefonların çekmediğini belirtti. Kılıç açıklamasında, ‘’4. gün.Depremin yaralarını saracak belediyelerimizin yardım tırları Adıyaman’a ulaşmaya başladı. Tüm ilçe ve köylere yönlendiriyoruz. Daha çok yardıma ihtiyacımız var. Telefon çekmiyor. İletişim kısıtlı. İletişim kanallarını açık tutacak önlemler alınmalı. Acil!’’ dedi.

ARSLAN: DAHA ÇOK ARAMA KURTARMA EKİBİNE İHTİYAÇ VAR

DEVA Partisi’nde süre doldu: İzmir'den kaç başvuru var? DEVA Partisi’nde süre doldu: İzmir'den kaç başvuru var?

CHP İzmir Milletvekili Ednan Arslan ise, Adıyaman’da daha çok arama kurtarma ekibine ihtiyaç olduğunu belirterek, ‘’Acının, felaketin 4. günündeyiz. Çaresi yok beraber saracağız tüm yaralarımızı. Ülkemizin dört bir yanından Büyükşehir-İl-İlçe-Belde Belediyelerimizin gönderdiği her türlü yardımı vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. Adıyaman’da daha çok arama kurtarma ekibine ve yardıma ihtiyaç var!’’ ifaderlerine yer verdi.