Bayraklı Belediyesi tarafından, kadınların sosyal ve ekonomik yaşamda daha aktif rol almasını sağlamak amacıyla kurulan Kadın Girişimi Kooperatifi’nin üretici kadınları, yeni yıl kermesinde buluştu. Westpark AVM içinde açılan 12 stantta el emeği göz nuru hediyelik ürünler beğeniye sunuldu. Yılbaşı için farklı tarzda ve hesaplı hediye seçenekleri arayan vatandaşlar açılan stantlara büyük ilgi gösterdi.

31 ARALIK’TA SONA ERECEK

Stantlarda; yılbaşı temalı eşyalar başta olmak üzere takı, çanta, sabun, tablo, keçe ve örgü gibi çeşitli ürünler yer alıyor. Üretici kadınlar ziyaretçilere uygun fiyatlı hediye seçenekleri sunarken, el emeklerini de kazanca dönüştürme imkanı buluyor. Yeni yıl alışverişinin uğrak noktalarından biri olan kermes, 31 Aralık Cumartesi akşamı sona erecek.

Balçova’da Köy Enstitüleri ve Yerel Yönetimler Çalıştayı yapıldı Balçova’da Köy Enstitüleri ve Yerel Yönetimler Çalıştayı yapıldı

“HERKESİ BEKLİYORUZ”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, "Kadınlara sosyal ve ekonomik yaşamın kapılarını açan kooperatifimiz güzel işlere imza atmaya devam ediyor. Yeni yıl heyecanımızı kermesle taçlandıran, dayanışma ve birlik örneği sergileyen kadınları kutluyorum. Hem üreten kadınlara destek olmak hem de sevdiklerine el emeği göz nuru hediyeler almak isteyen herkesi stantlarımıza bekliyoruz" dedi.