EGEPOSTASI- AK Parti'de 14 Mayıs'ta yapılacak 28. Dönem Milletvekiliğii Genel Seçimleri için milletvekilliği aday adaylığı başvuruları devam ediyor.

4 yıldır sürdürdüğü AK Parti İzmir İl Başkanlığı görevinden milletvekilliği aday adaylığı için istifa eden Kerem Ali Sürekli'nin ardınan il yönetim kurulu üyelerinden de peş peşe istifa haberleri geldi.

İl Yönetim Kurulu üyelerinden Ali Aslan, Furkan Katmerci, İbrahim Derici, Emrun Sulayıcı, Nil Güneri, Semiha Paçacı, Cevdet Çayır, Münir Ensari, Yasemin Ulgaç, Gülşen Gezici, Erkan Taş ile il yönetim kurulu yedek üyelerden Saliha Bozkurt ve Mehmet Can Yamaç da milletvekili aday adaylığı için partideki görevlerinden istifa ettiler.

ORC, "En güvenilir" belediye başkanları listesini açıkladı... İzmir'den iki isim yer aldı! ORC, "En güvenilir" belediye başkanları listesini açıkladı... İzmir'den iki isim yer aldı!

AK Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Yıldız Büyükdağ da istifa eden isimler arasında yer aldı.

6 İLÇE BAŞKANI İSTİFA ETMİŞTİ

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Karaburun İlçe Başkanı Adem Avcı, Karabağlar İlçe Başkanı İrfan Doğruca, Balçova İlçe Başkanı Berkan Yıldızhan, Bayraklı İlçe Başkanı Halil Polat, Menemen İlçe Başkanı Ahmet Can Çelik ve Gaziemir İlçe Başkanı Serdar Muçay da milletvekilliği aday adaylığı için görevlerinden istifa etmişlerdi.