CHP İl Başkanı ilçe turlarına başladı! Yücel’den oda ziyaretleri

13 Ekim 2020 Salı   14:09

EGEPOSTASI- CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel saha çalışmalarına başladı. 
Dün Tarihi Havagazı Fabrikasında ilçe başkanlarıyla bir araya gelen ve örgüte; AK Parti’nin baskın seçim yapma ihtimaline karşı hazırlıklı olun mesajı veren İl Başkanı Yücel, alan çalışması için ilçe turlarına başladı.

Bugün Kiraz ve Beydağ ilçelerinde bir dizi temasta bulunacak. Yücel’e ilçe ziyaretlerinde İl Başkan Yardımcıları İsmail Yüzer ve Şener Akdemir eşlik ediyor.

Sabah erken saatlerde Kiraz’a giden İl Başkanı Yücel, İlçe Başkanı Yücel Çetinkaya ile birlikte esnaf ziyareti yaptı.

Yücel ve beraberindekiler önce Kiraz Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasını ziyaret ederek Başkan Selim Özdeveci  ve yönetimiyle daha sonra Kiraz Ziraat Odası Başkanı Gürkan Okka  ve yönetimiyle ardından Kiraz Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halit Özmen ve yönetimiyle son olarak da Kiraz Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Nasuh Coşkun ve yönetimiyle görüştüler. 

Yücel’in ziyaretlerde CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun esnafın sorunlarına yönelik 17 maddelik çözüm önerisinden bahsettiği öğrenildi.

Öte yandan İl Başkanı Yücel, Kiraz ilçesindeki görüşmelerin ardından Beydağ ilçesine geçerek temaslarını orada sürdürdü.

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar ve İlçe Başkanı Şakir Başaran, İl Başkanı Deniz Yücel'e sürpriz doğum günü kutlaması hazırladı.

Diğer yandan İl Bşakanı Yücel yarın da Bayındır ve Tire ilçelerini ziyaret edecek.

 Sayfa Adresi: http://www.egepostasi.com/haber/chp-il-baskani-ilce-turlarina-basladi-yucel-den-oda-ziyaretleri/247004