AK Parti'de il başkanları toplantısı telekonferans yöntemiyle yapıldı

25 Mart 2020 Çarşamba   00:47

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında Türkiye’de de tedbirler hız kesmeden devam ederken, siyasi partiler de toplantılarını video konferans yöntemi ile gerçekleştirmeye başladı.

AK Parti Genel Merkezi bu kapsamda il başkanları toplantısını video konferans yöntemiyle yaptı.  AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, 81 ilin il başkanlarının katıldığı toplantıyı video konferans olarak yaptı.

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli de toplantıya il binasından katıldı. İl Başkanı Sürekli video konferans toplantısıyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Ulusal anlamda mücadele ettiğimiz COVID-19 salgınıyla ilgili hükümetimizin almış olduğu kararlara katkı sağlamak amacıyla Teşkilatlardan  Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Erkan Kandemir başkanlığında il başkanlarının katıldığı video konferans toplantısı gerçekleştirdik” ifadelerine yer verdi.Sayfa Adresi: http://www.egepostasi.com/haber/ak-parti-de-il-baskanlari-toplantisi-telekonferans-yontemiyle-yapildi/233778