Dijital dünyanın 'en'lerine ödül

11 Eylül 2019 Çarşamba   13:26

İzmir'de bu yıl ilk kez düzenlenen Web Firmam Dijital ödülleri kapsamında dijital dünyanın enlerine ödülleri verildi. Bayraklı'daki Saime Sultan Yalısı'nda, 28 kategori, 140 aday ve 500 katılımcı ile düzenlenen ödül töreninde protokol, basın ve dijital ödülleri sahiplerini buldu. İzmir'de 15 yıl önce kurulan,Türkiye'nin dört bir yanından, kanserli çocuklarının tedavisi için İzmir'e gelen ve kalacak yer bulamayan ailelere kucak açan İzmir Hasta Çocuk Evleri Derneği'ne en interaktif dernek ödülü verildi.

9 derneğin içinden seçildiklerini dile getiren İzmir Hasta Çocuk Evleri Derneği Başkanı Sevil Ozan, "İzmir'de 15 yılı tamamladık. Böyle bir ödül almak çok hoşumuza gitti ve bizi motive etti. Ödül törenine İzmir milletvekilleri ile birlikte farklı platformlardan katılım sağlandı. Dernek olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de gecede 31 Mart Yerel Seçimleri sürecinde 'sosyal medyayı en etkin kullanan siyasetçi' seçildi.Sayfa Adresi: http://www.egepostasi.com/haber/dijital-dunyanin-en-lerine-odul/222178