Sandal ve Alper'den Kılıçdaroğlu'na ziyaret

10 Eylül 2019 Salı   16:48

EGEPOSTASI - CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret eden Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal ve İlçe Başkanı Cemalettin Alper, Bayraklı’daki son durum hakkında ve 6 aylık süreçle ilgili bilgi verirken, fikir alışverişinde bulunuldu.

Ziyaret sonrası Başkan Sandal sosyal medya hesabından “Adalet mücadelesinin öncüsü; eşitlik, özgürlük ve refah içerisinde yarınların lideri Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu İlçe Başkanımız Cemalettin Alper ile birlikte ziyaret ettik. Yerel seçim zaferimiz büyük iktidar yürüyüşümüzün ilk adımıydı, omuz omuza devamı gelecek” açıklamasını yaptı.

CHP Bayraklı İlçe Başkanı Cemalettin Alper ise şunları paylaştı:

“Türkiye Cumhuriyeti'ndeki Adaletin savunucusu Hak'kın Hukuk'un en önemli değer olduğunun en büyük göstergelerinden olan. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nu Bayraklı Belediye Başkanımız Sayın Serdar Sandal ile birlikte genel merkezimizde ziyaret ettik. Görüşmelerimiz oldukça verimli geçti. Yerel seçim zaferimiz büyük iktidar yürüyüşümüzün ilk adımıydı, omuz omuza devamı gelecek.”

 Sayfa Adresi: http://www.egepostasi.com/haber/sandal-ve-alper-den-kilicdaroglu-na-ziyaret/222131