Başkan Yücel, İstanbul'da CHP lideriyle görüştü

17 Temmuz 2019 Çarşamba   12:22

EGEPOSTASI- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, İstanbul'da Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. Yaklaşık bir saat süren görüşmede İl Başkanı Yücel, İzmir'de yaptıkları ve yapmayı planladığı çalışmalar hakkında Kılıçdaroğlu'na bilgi verdi.  Yücel ayrıca, Kılıçdaroğlu'na demokrasi mücadelesine inanan dava arkadaşlarıyla birlikte azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edecekleri sözü verdi.

Başkan Yücel, Kılıçdaroğlu ile görüşmesine ait fotoğrafı sosyal medya hesabından, "31 Mart ve 23 Haziran başarılarının mimarı Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Partimizi iktidara taşımak için demokrasi mücadelemize inanan dava arkadaşlarımızla birlikte azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğimizin sözünü verdik. İşimiz çok, yolumuz uzun, iktidar yakın!" notuyla paylaştı.

KAFTANCIOĞLU'NUN DURUŞMASINI TAKİP EDECEK

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında “Cumhurbaşkanına hakaret, Türkiye Cumhuriyeti devletini alenen aşağılama, halkı kin ve düşmanlığı tahrik etmek ve terör örgütü propagandası yapmak” suçlarından açılan davanın ikinci duruşması yarın Çağlayan’da bulunan İstanbul Adliyesi’nde görülecek. 

Öte yandan CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, mevkidaşı İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu’na destek olmak için ilk duruşmada olduğu gibi ikinci duruşmayı da takip edecek.Sayfa Adresi: http://www.egepostasi.com/haber/baskan-yucel-istanbul-da-chp-lideriyle-gorustu/218672