Mustafa Kemal Sahil Bulvarı trafiğine 'Göztepe' ayarı!

13 Haziran 2019 Perşembe   13:41

EGEPOSTASI - Göztepe Kulübü'nün 94. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında trafik düzenlemesi yapılması talebi üzerine İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi, Mithatpaşa Caddesi'nde trafik ve tramvay düzenlemesi yaptı.

94'üncü kuruluş yıldönümü heyecanı yaşayan Göztepe'de gözler  14 Haziran Cuma akşamı düzenlenecek kutlamalara çevrildi. Süper Lig'de kalmanının sevinciyle çoşkunun doruk noktasına ulaşması beklenirken, kutlama programı nedeniyle Mustafa Kemal Sahil Bulvarı'nın bir bölüm çift taraflı olarak trafiğe kapatılacak.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre; Cuma günü saat 20:00 ile 24:00 arası Mustafa Kemal Sahil Bulvarı Girişi ve Depo Durağı arasında trafik tamamen duracak, araçlar Mithatpaşa Caddesine yönlendirilecek ve belirlenen alanda sadece Göztepe taraftarı olacak.    

İzmir Metro A.Ş'den yapılan açıklamada da tramvayın 20.00 - 00.20 saatleri arasında Karantina - Fahrettin Altay durakları arasında hizmet veremeyeceği belirtildi. Sayfa Adresi: http://www.egepostasi.com/haber/mustafa-kemal-sahil-bulvari-trafigine-goztepe-ayari/216488