MHP İzmir'den İstanbul'da 3 günlük kamp

11 Haziran 2019 Salı   12:30

EGEPOSTASI- Türkiye, 23 Haziran’da yenilenecek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine kilitlendi. Partiler seçim kampayanlarını sürdürürken, il ve ilçe teşkilatları da destek için mega kentin yolunu tuttu.

Bu kapsamda Cumhur İttifakı'nın ortağı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) mensupları da seçime 12 gün kala kampanyaya destek vermek için harekete geçti.

MHP İzmir İl Teşkilatı, İl Başkanı Veysel Şahin öncülüğünde, 14 Haziran Cuma günü İstanbul’a gidecek. İzmir teşkilatı 14, 15 ve 16 Haziran tarihlerinde İstanbul'da kamp kuracak ve İzmirli hemşehrilerini ziyaret edecek, Bağcılar, Güngören ve Esenler’de alan çalışması yapacak. İl Başkanı Şahin de Çorumluların ağırlıklı olarak yaşadığı bu ilçelerde Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı AK Partili Binali Yıldırım'a destek isteyecek. 

İl Başkanı Şahin, Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve İzmir Milletvekili olan AK Partili Binali Yıldırım’ın sandıktan zaferle çıkması için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini açıkladı.Sayfa Adresi: http://www.egepostasi.com/haber/mhp-izmir-den-istanbul-da-3-gunluk-kamp/216328